вниз
  • Немає в наявності
  • Код: POB1200H
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Основні
ВиробникProcraft
Вага4 кг
Гарантійний термін36 міс
ЖивленняМережа 220В
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Інструкція з експлуатаціїЄ
Глибина фрезеруванняза один прохід 0 - 50 мм
Діаметр цанги6, 8 мм
Кнопказ запобіжником
Набор фрез6 шт.
Напрямна2 шт.
Напруга220 В
Перехідник під пилососЄ
Упорна лінійкаЄ
Частота тока50 Гц
Ручний фрезер для обробки дерева Procraft POB1200H, Електро фрезер прокрафт, Фрезерна машина 220В, Фрезерний верстат по дереву
Фрезер Procraft POB1200H —
Фрезер обладнаний надійним електродвигуном потужністю 1200 Вт з великою кількістю обертів від 16000 до 30000 об/хв, завдяки чому утворюється гладкий зріз.
З інструментом додається якісний набор фрез и 2 цанги діаметром 6 мм и 8 мм. Максимальна глибина фрезерування за один прохід становить 50 мм.
Особливості:
  • 36 місяців гарантії
  • Якісне збирання
  • Ергономічний дизайн
  • Підвищений захист від пилу
  • Висока потужність двигуна
  • Плавне регулювання глибини фрезерування
  • Фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
  • Блокування кнопки увімкнення для тривалих робіт
  • Можливість під'єднання пилососа за допомогою перехідника
Технічні характеристики:
  • Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
  • Потужність — 1200 Вт
  • Діаметр цанги — 6, 8 мм
  • Вага — 4 кг
Комплектація:
  • Фрезер Procraft POB1200H
  • Набір фрез 6 шт.
  • Напрямна 2 шт.
  • Перехідник під пилосос
  • Упорна лінійка
  • Інструкція користувача
  • Гарантійний талон
Основні
Виробник Procraft
Батьківщина бренду/Країна виробник  Німеччина/Китай
Розмір цанги 8 мм
Живлення Мережа 220В
Споживана потужність 1200 Вт
Стан Новий
Додаткові функції
Регулювання кількості обертів Так
Блокування кнопки включення Так
Блокування шпинделя Так
Підключення пилозбірника/пилососа Так
Комплектація
Тип упаковки Паперова коробка
Властивості
Напруга 220 В
Потужність 1200 Вт
Діаметр цанги 6, 8 мм