вниз
  • Немає в наявності
  • Код: PS800Pro
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Основні
ВиробникProcraft
Користувацькі характеристики
Інструкція з експлуатаціїЄ
Діаметр патрона10 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал25/-/10 мм
Клас захистуII
Ключ для патронаЄ
Напруга220 В
Наявність ударуНемає
Рівень вібрації м / с23,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень звукової потужностіLwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Ступінь захистуIP20
Тип патронаСамозатискний
Рівень звукового тискуLpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Частота тока50 Гц
Щітки1 комплект.
Інструмент оснащений надежним електродвигуном потужністю 800 Вт, завдяки чому можна ефективно та точно свердлити відверстия в металі (до 10 мм), деревині (до 20 мм).
Особливості:
Міцний корпус
Зручна модель
Функція реверсу
Довгий термін експлуатації
Швидкозатискний патрон
Надійний електродвигун
Блокування кнопки увімкнення
Регулювання кількості обертів
Компактні розміри та невелика вага
Технічні Характеристики:
Тип — Ненаголошена
Тип патрона - Швидкозатискний
Потужність - 800 Вт
Діаметр патрона - 10 мм
Діаметр свердління в дереві ― 20 мм